دانلود دموی نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان - مکسوس

 دانلود رایگان دمو نرم افزار حسابداری فروشگاهی

شرکت تحلیل گران امن پرداز نوین جهت معرفی بهتر نرم افزار حسابداری قابل اعتماد مکسوس و همچنین سهولت استفاده مشتریانی که قصد خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی را دارند، نسخه دمو برنامه حسابداری ساده و رایگان مکسوس را جهت دانلود قرار داده است. دموی مکسوس می تواند بهترین نرم افزار حسابداری رایگان تلقی شود، زیرا هم از لحاظ استفاده از امکانات محدودیتی برای کاربران خود که قصد استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان برای کامپیوتر را دارند، قائل نشده است، هم دارای آموزش رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس می باشد.

تنها محدودیتی که در نسخه دمو رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس ارائه شده است، محدودیت در تعداد تعریف کالاها، فاکتورها، طرف حساب ها و دریافت/پرداخت ها می باشد.  شما می توانید با دانلود رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس، با نحوه حسابداری مغازه و نحوه حسابداری فروشگاهی نیز آشنا شوید. حسابداری مغازه بدون استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی، تقریبا غیر ممکن شده است. با مشاهده ویدئوهای آموزشی نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس می توانید نحوه حسابداری مغازه را به طرز موثری فرا گرفته و نسبت به ارتقای نحوه حسابداری فروشگاه اقدام نمایید.

 دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار حسابداری مکسوس به شما این امکان را می دهد که پیش  از خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس،این نرم افزار را روی سیستم خود نصب نموده و با استفاده از آن با فضا و امکانات نرم افزار آشنا شده  و بدون محدودیت زمانی  از نرم افزار حسابداری فروشگاهی مسکوس استفاده نموده و در صورت رضایت   از نسخه آزمایشی نرم افزار حسابداری مکسوس، با خیال راحت نسبت به خرید آن اقدام نمایید. دموی نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس در قالب دو فایل نصب 32 بیتی و 64 بیتی ارائه شده است که کاربران می توانند با توجه به نسخه ویندوز خود، نسبت به انتخاب و دانلود دموی حسابداری مکسوس اقدام نمایند.


 

راهنمای نصب:

 

پس از نصب نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس، در اولین اجرای نرم افزار، مانند شکل زیر روی آیکن مکسوس کلیک راست کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید. در دفعات بعدی اجرا، نیازی به این کار نخواهد بود.

 

 

 

Run As Administrator

  

در صورتی که در نصب مکسوس با مشکل مواجه شدید، به صورت مکالمه تلگرامی با آی دی زیر ارتباط برقرار نمایید. همچنین می توانید نرم افزار ارتباط از راه دور اِنی دسک (AnyDesk) را از لینک انتهای همین مطلب دانلود کرده و با شرکت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما به صورت رایگان نصب نرم افزار مکسوس را برای شما انجام دهند.

 

 

Telegram logo  دریافت راهنمایی بیشتر از طریق پشتیبان تلگرامی(کلیک کنید)


 

دانلود دموی نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان - مکسوسدانلود دموی نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان - مکسوس
دانلود نسخه 64 بیتی (x64)
دانلود نسخه 32 بیتی (x86)
دانلود نسخه بدون SQL
آموزش دانلود از دراپ باکس اشکال در دانلود دمو؟ --- آموزش دانلود از دراپ باکس

--------نرم افزار های مورد نیاز دیگر-----------------------------------------------

دانلود فونت های نصبی مکسوس

دانلود نرم افزار Crystal Reports


 

--------نرم افزار ارتباط از راه دور اِنی دسک - AnyDesk---------------------------------

در صورتی که در نصب نرم افزار مکسوس با مشکل مواجه شدید، می توانید نرم افزار Any Desk را از لینک زیر دانلود کرده و با شرکت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما نصب مکسوس را برای شما به صورت رایگان انجام دهند.

دانلود نرم افزار ارتباط از راه دور اِنی دسک - AnyDesk