امکان اتصال مکسوس به پوز بانکی

pos

نرم افزار حسابداری فروشگاهی و رستورانی مکسوس امکان اتصال به پوزهای بانکی را دارد که این کار باعث افزایش دقت برای دریافت و پرداخت وجه می شود چون دیگر عوامل انسانی در آن دخالت ندارد. هنگام خرید مشتری در نرم افزار حسابداری، مبلغ کالای موردنظر مستقیم از نرم افزار حسابدرای رستورانی مکسوس به پوز بانکی منتقل می شود و امکان اشتباه در مبلغ کالای موردنظر وجود ندارد. فقط مشتری کارت را بدون اینکه مبلغ را وارد کند به دستگاه کارتخوان می کشد و مشتری رمز کارت خرید را می زند که سرعت خرید نیز افزایش می یابد.  

حسابداری متصل به کارتخوان بانکی

نرم افزار حسابداری مکسوس، یک نرم افزار حسابداری متصل به کاتخوان بانکی می باشد. در اکثر نرم افزارهای حسابداری دیگر، امکان اتصال به تنها یک یا چند دستگاه کاتخوان بانکی وجود دارد، این در حالی است که نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس، یک نرم افزار حسابداری متصل به پوز تمامی بانک ها می باشد. مکسوس قادر به ارسال مبلغ و دریافت اطلاعات از دستگاه های پوز بانکی بانک ملی، بانک ملت، بانک پاسارگاد، بانک پارسیان (شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، پپکو)، بانک تجارت، بانک صادرات، بانک سامان، بانک اقتصاد نوین، آسان پرداخت(آپ)، بانک رفاه، بانک سپه، بانک سرمایه، بانک سینا، بانک صنعت و معدن، بانک قوامین، بانک کشاورزی، بانک کارآفرین، بانک مسکن، بانک انصار و تمامی بانک ها را دارا می باشد. نرم افزار حسابداری رستوران و فروشگاه مکسوس یک نرم افزار حسابداری متصل به کارتخوان بانکی تمام عیار می باشد.

نرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک رفاهنرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک اقتصاد نویننرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک ساماننرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک صادراتنرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک تجارتنرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک پارسیاننرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک پاسارگادنرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک ملتنرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک ملی ایران
نرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک انصارنرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک مسکننرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک کارآفریننرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک کشاورزینرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک قوامیننرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک صنعت و معدننرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک سینانرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک سرمایهنرم افزار حسابداری مکسوس، قابل اتصال به پوز بانکی بانک سپه
داده ورزی سدادسامان کیشفن آوابه پرداخت ملتایران کیشپرداخت نوین آرینسایان کارتآسان پرداختمبنا کارت آریا

 

اهمیت استفاده از دستگاه های کارتخوان

با افزایش استفاده از کارت های بانکی توسط عموم، یکی از گزینه هایی که در انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری برای صاحبان مشاغل بسیار حائز اهمیت است امکان اتصال نرم افزار حسابداری به دستگاه های کارتخوان بانک ها می باشد که بتوانند هم سهولت خرید برای مشتری را فراهم آورند و هم اینکه احتمال خطا را در حساب های خود هنگام خرید مشتری به حداقل برسانند. از طرفی هم کم بودن وجوه نقد در صندوق فروشگاه، باعث آسودگی خیال فروشنده و رونق گردش حساب وی خواهد بود.

استفاده از دستگاه های کارتخوان هنگام صدور فاکتور در نرم افزار حسابداری باعث افزایش دقت برای دریافت و پرداخت وجه می شود چون دیگر عوامل انسانی در آن دخالت ندارند که این موضوع یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از کارتخوان ها در نرم افزار حسابداری می باشد که به اهمیت آن نیز می افزاید. 

نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس -که همواره ارتقاء خدمات و محصولات خود و ترتیب اثر دادن به درخواست مشتریان را در سرلوحه برنامه هایش دارد- اکنون با ایجاد امکان استفاده از کارتخوان تمامی بانک ها توسط نرم افزار حسابداری رستورانی مکسوس توانسته خدمتی دیگر در اختیار مشتریان مکسوس قرار دهد تا بتواند بیش از پیش رضایت و راحتی مشتریان خود را فراهم آورد.

مزایای استفاده از قابلیت اتصال نرم افزار حسابداری مکسوس به پوز تمامی بانک ها

از مزایای استفاده از قابلیت اتصال نرم افزار حسابداری مکسوس به پوز بانک ها، اتصال تا سه کارتخوان مختلف روی نرم افزار به صورت هم زمان می باشد. به این ترتیب مبلغ فاکتور مورد نظر، مستقیم از نرم افزار حسابداری مکسوس به پوز بانکی منتقل شده و بدین ترتیب امکان اشتباه در مبلغ فاکتور مورد نظر به صفر می رسد. بعد از انتخاب کارتخوان در قسمت پرداخت فاکتور فروش فقط کافیست مشتری کارت خود را -بدون اینکه مبلغی بزند- کشیده و رمز خود را وارد کند که با استفاده از این روش سرعت خریدنیز افزایش می یابد.

اگر قصد خرید نرم افزار حسابداری مکسوس را دارید برای دانلود دموی رایگان  اینجا را کلیک کنید.