نرم افزار رستورانی و کافی شاپ مکسوس

نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ و فست فود

 نرم افزار حسابداری رستورانی، نرم افزاری است که برای سفارش گیری، افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتریان، کنترل موجودی مواد و کالاها، گزارش گیری دقیق از فروش، ارتباط با دستگاه کالر آی دی، امکان چاپ سفارش از پیشخوان و آشپزخانه در رستوران ها، غذاخوری ها، کافی شاپ ها و فست فودها مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار رستورانی مکسوس دارای تمامی امکانات ذکر شده در بالا می باشد. سفارش گیری در نرم افزار رستورانی مکسوس با نهایت سرعت و تنها با چند کلیک انجام می شود.

امکان اتصال به دستگاه کالر آی دی/شماره گیر (Caller ID)

دستگاه کالری آی دی یا نمایشگر شماره تلفن تماس گیرنده، دستگاهی است که در رستوران ها جهت شناسایی تماس گیرنده و ثبت سفارش وی در کمترین زمان ممکن مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار رستوران مکسوس طوری طراحی شده است که بلافاصله با دریافت تماس تلفنی مشتری، اطلاعات تماس گیرنده در نرم افزار رستورانی مکسوس نمایش داده شده و نرم افزار در حالت سفارش گیری از مشتری تماس گیرنده قرار می گیرد. تا گرفتن سفارش مشتری، تنها چند لحظه فاصله دارید...

تجهیزات رستورانی

استفاده از تجهیزات به روز، تاثیر چشمگیری در افزایش نظم، سرعت و دقت در رستوران خواهد داشت. فیش پرینتر، صندوق فروشگاهی، دستگاه ال این وان (All-In-Oneدستگاه کالر آیدی (Caller ID) از جمله تجهیزات پر کاربرد در رستوران ها و کافی شاپ ها و فست فودها می باشند.  نرم افزار رستورانی مکسوسسازگاری کامل با تجهیزات رستورانی را دارا می باشد. 

امکان اتصال به چند چاپگر فیش پرینتر

یکی از اساسی ترین نیازهای یک رستوران، کافی شاپ و فست فود، ارسال یک برگه از رسید سفارش مشتری به آشپزخانه های مربوط به هر بخش، پیشخوان مشتری و بخش ارائه سرویس می باشد. نرم افزار رستورانی مکسوس دارای امکانات اتصال به تعداد نامحدود چاپگر را دارا می باشد. توسط این امکان، بلافاصله پس از سفارش گیری از مشتری، رسید سفارش مشتری در آشپزخانه های مربوطه چاپ خواهد شد.

اتصال نرم افزار رستوران به پوز بانکی

امکان اتصال به پوز بانکی

نرم افزار مکسوس رستورانی امکان اتصال به پوز بانکی را دارد که این کار چندین مزیت دارد.به این صورت که مبلغ فاکتور عیناً روی کارت خوان درج می شود که باعث کاهش خطای انسانی می شود. همچنین سرعت فروش را افزایش می دهد که در مواقعی که رستوران یا کافی شاپ یا فست فود شلوغ می باشد سرعت سفارش گیری و پرداخت سریع تر انجام می شود. خطای فروشنده و خریدار در عملیات فروش و پرداخت حذف  می شود زیرا مبلغ از فاکتور روی پوز می آید و خریدار فقط رمز کارت خود را وارد میکند. همچنین در رستوران هایی که دارای چندین صندوق فروش می باشند هم کارآمد می باشد.

امکان تعریف توضیحات اختصاصی برای گروه کالاها

در نرم افزار رایگان فست فود و نرم افزار رایگان رستوران مکسوس می توانید برای گروه کالاهای مختلف مانند سس ها، اسانس یا چاشنی های مختلف را در قالب توضیحات اختصاصی برای آن کالا تعریف نموده و درهنگام سفارش گیری از مشتری، به سادگی انتخاب نمایید.

نرم افزار حسابداری کافی شاپ

 
دفتر روزنامه در یک نگاه

نرم افزار مکسوس این امکان را به کاربران خود می دهد که گزارش های مختلفی را بررسی نماید. یکی از این گزارشات دفتر روزنامه می باشد که شامل آیتم هایی مانند جمع خرید، جمع برگشت از خرید، تعداد خرید، تعداد برگشت از خرید، جمع فروش، جمع برگشت از فروش، تعداد فروش، تعداد برگشت از فروش، واریز و برداشت از بانک ، تعداد واریز و برداشت از بانک، دریافت و پرداخت از جمع چک، تعداد دریافت و تعداد پرداخت از چک، واریز و برداشت از صندوق نقدی، بدهکار، امتیازات کسر شده و امتیازات ثبت شده در باشگاه مشتریان متصل به نرم افزار رستورانی مکسوس، جمع هزینه،جمع درآمد، جمع کل تخفیف فروش، تعداد فاکتورهای روز،میانگین فروش تعدادی  و ریالی در هر فاکتور، و بررسی همه ی این آیتم ها در تاریخ های مختلف امکان پذیر می باشد.

 
نرم افزار حسابداری کافی شاپ

نرم افزار حسابداری کافی شاپ مکسوس، تمامی نیازهای یک کافی شاپ از جمله ثبت سفارش مشتری، کنترل موجودی انبار مواد و کالا، خرید مواد و کالا، اتصال به چند چاپگر فیش پرینتر، قابلیت نصب بر روی صندوق فروشگاهی، گزارشات متنوع از فروش و موجودی و دیگر امکانات مورد نیاز کافی شاپ  را دارا می باشد.توسط نرم افزار کافی شاپ مکسوس، مدیریت کافی شاپ لذت بخش تر، دقیق تر، سریع تر و منظم تر خواهد بود.

نرم افزار رستورانی

 

دانلود رایگان دموی نرم افزار رستورانی و کافی شاپ مکسوس

شما با استفاده از یکی از بهترین نرم افزارهای رستورانی تنها یک قدم فاصله دارید. همین حالا می توانید نسبت به دانلود و استفاده از نرم افزار رستورانی مکسوس از اینجا اقدام نموده و دموی نرم افزار رستورانی مکسوس را به صورت رایگان بر روی سیستم خود نصب نمایید. نرم افزار رستورانی مکسوس بهترین راهکار برای رستوران ها، فست فودها و کافی شاپ ها می باشد.

 

دانلود نرم افزار حسابداری رستورانیدانلود دموی نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان - مکسوس

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید