نرم افزار حسابداری و فروشگاهی لباس، پوشاک و البسه مکسوس

نرم افزار حسابداری پوشاک و البسه مکسوس

نرم افزار حسابداری پوشاک و البسه مکسوس در صنف پوشاک و البسه بسیار کاربردی است. در صنف پوشاک و البسهتخفیف های آخرفصل و همچنین امکان چاپ بارکد که شامل قیمت هم باشد بسیار مهم است که نرم افزار فروشگاهی پوشاک و البسه مکسوس این امر را به ساده ترین شکل، ممکن کرده است.

سود و زیان در نرم افزار حسابداری پوشاک و البسه مکسوس

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پوشاک مکسوس امکان بررسی  سود و زیان پوشاک را به صورت تک تک و یا کلی را مقدور کرده است. امکان ثبت فاکتورهای خرید به صورت یکجا توسط نرم افزار فروشگاهی پوشاک مکسوس امکان پذیراست که این کار باعث صرفه جویی  در وقت و همچنین دقت بالا در ثبت پوشاک و البسه را در بر دارد. 

چاپ لیبل شامل بارکد و قیمت

نرم افزار حسابداری فروشگاه لباس می بایست قابلیت طراحی لیبل بارکد را داشته باشد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس، دارای قابلیت طراحی و چاپ لیبل شامل لوگوی فروشگاه، نام فروشگاه، بارکد، نام کالا و قیمت کالا می باشد. همچنین از داخل نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس می توانید لیبل را طبق سلیقه خود طراحی و ویرایش نمایید.

دانلود دموی نرم افزار حسابداری صنف لباس، پوشاک و البسه مکسوس

شرکت تحلیل گران امن پرداز نوین، نسخه دموی نرم افزار حسابداری فروشگاهی پوشاک مکسوس را برای دانلود رایگان توسط کاربران خود بر روی وبسایت نرم افزار حسابداری و مالی مکسوس قرار داده است. جهت دانلود دموی حسابداری فروشگاهی مکسوس، می توانید از اینجا اقدام نمایید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید