نرم افزار حسابداری فروشگاهی لوازم خانگی مکسوس

نرم افزار حسابداری فروشگاهی لوازم خانگی مکسوس

نرم افزار حسابداری مکسوسانجام عملیات فروش در فروشگاه های لوازم خانگی را به آسانی میسر می سازد.نرم افزار حسابداری مکسوس در فروشگاه های لوازم خانگی امکان اتصال به بارکدخوان، فیش پرینتر و صندوق فروش را فراهم می کند.نرم افزار حسابداری مکسوس در فروشگاه های لوازم خانگی این امکان را به ما می دهد که کالاها را بر اساس نوع و سایز و رنگ گروه بندی کرده که این کار باعث انبارگردانی راحت تر می شود و همیشه تعداد موجودی کالاها بر اساس جزئیات آنها در اختیار صاحب فروشگاه قرار می گیرد.همچنین در صورت نیاز به چاپ بارکد بر روی لوازم خانگی، نرم افزار حسابداری مکسوس امکان چاپ بارکد را با استفاده از لیبل به ما می دهد.

مکسوس همراه خوب

نرم افزار حسابداری مکسوس امکان سود و زیان روزانه، ماهانه و سالانه را در اختیار صاحبان مشاغل در حوزه ی لوازم خانگی را قرار می دهد.همچنین در نبود صاحب شغل امکان ارسال اطلاعات فروشگاه از طریق تلگرام توسط نرم افزار فروشگاهی مکسوس در اختیارش قرار می گیرد.

دانلود دموی نرم افزار حسابداری صنف آرایشی بهداشتی

شرکت تحلیل گران امن پرداز نوین، نسخه دموی نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس را برای دانلود رایگان توسط کاربران خود بر روی وبسایت مکسوس قرار داده است. جهت دانلود دموی حسابداری فروشگاهی مکسوس، می توانید از اینجا اقدام نمایید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید