نرم افزار حسابداری سوپر مارکت و هایپرمارکت

نرم افزار حسابداری سوپر مارکت و هایپرمارکت

بانک اطلاعاتی کلیه اقلام سوپرمارکت حدود 20.000 کالای تعریف شده

مکسوس یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی تولید شده در تبریز می باشد. مکسوس یک نرم افزار مناسب سوپرمارکت می باشد. نرم افزاری که در سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد، می بایست کاملا سازگار با بارکد بوده و با سرعت بالا عمل نماید. نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس طوری طراحی شده است که سازگاری فوق العاده با بارکدهای مختلف داشته و برای استفاده و مدیریت یک سوپر مارکت یا هایپر مارکت کاملا مناسب می‌باشد. نرم افزار حسابداری سوپرمارکت مکسوس دارای نسخه دموی رایگان هم می باشد که می توانید از اینجا دانلود کنید.

 

نسخه 100%مناسب سوپرمارکت و هایپرمارکت

اطلاعات مربوط به 20هزار کالا و بارکد آنها پیش از شروع به کار

امکانات تخصصی هایپرمارکت و سوپرمارکت از جمله:باز نگه داشتن فاکتور، امکان چند بارکدی برای کالاها، امکان ثبت تخفیف های از پیش تعریف شده، تخفیف های ردیفی درصدی و ریالی، امکان ثبت آفر و اشانتیون در خرید و فروش

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار سوپرمارکت، اینجا کلیک کنید.

 

چند بارکدی به عنوان یک نیاز حیاتی در سوپرمارکت

یکی از دغدغه های اصلی هایپرمارکت ها، نبودن امکانات چند بارکدی در نرم افزار حسابداری فروشگاهی می باشد. تمامی نسخه های مکسوس طوری طراحی شده اند که دارای امکانات چند بارکدی می باشند. به عوان مثال کالایی مانند چیپس را در نظر بگیرید. کالای چیپس در طعم های مختلفی تولید می شود که توسط شرکت تولید کننده چیپس، برای هر طعم یک بارکد متفاوت بر روی بسته آن چاپ شده است. حال فرض کنید که از نظر شما تفاوتی از لحاظ قیمت و کنترل موجودی بین طعم های کالای چیپس وجود نداشته باشد. اما از آنجایی که بارکد طعم های متفاوت کالای چیپس با هم فرق دارند، مجبور خواهید شد که به تعداد طعم های کالای چیپس، در نرم افزار حسابداری خود، کالا تعریف کنید. حال آنکه در نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس که کاملا سازگار با سوپرمارکت می باشد، می توانید برای یک کالا، به تعداد نامحدود بارکد تعریف نمایید.

سازگاری با تجهیزات فروشگاهی

تجهیزات مدرن فروشگاهی، کار با نرم افزار حسابداری فروشگاهی و مدیریت سوپرمارکت را تا حد بسیار زیادی ساده و کارآمد می کند. نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس طوری طراحی شده است که سازگاری فوق العاده ای با تجهیزات فروشگاهی دارد. بارکدخوان (بارکد ریدر)، فیش پرینتر (چاپگر فاکتور/فیش زن)، لیبل پرینتر (چاپگر بارکد)، دستگاه ال این وان(All in one)، صندوق فروشگاهی، برجسته ترین لوازم و تجهیزات فروشگاهی هستید که در حوزه سوپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس سازگاری کامل با سخت افزارهای ذکر شده دارد.

چاپ برچسب قفسه ها از داخل حسابداری

نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس دارای امکانات چاپ لیبل برای قفسه ها از داخل نرم افزار می باشد. توسط امکانات چاپ لیبل برای قفسه ها، شما قادر خواهید بود لیبل قیمت دار کالاهای خود را در قالب های متنوعی روی کاغذ A4 چاپ نموده و بعد از برش، در جایگاه مشخص شده روی قفسه هایتان قرار دهید. تصویر چند نمونه از قالب برچسب قفسه های مکسوس را در زیر ملاحظه می کنید.

 

qafase1qafase2qafase3qafase4

 ثبت مجزای آفر/اشانتیون، افزایش موجودی، عدم دخالت در قیمت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس دارای قابلیت ثبت و تعریف آفر/اشانتیون در فاکتورهای خرید و فاکتورهای فروش می باشد. به این ترتیب نیازی به سرشکن کردن مبلغ فی کالا و سایر عملیات اضافی وجود ندارد. نحوه ثبت آفر/اشانتیون را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

چاپ فاکتور زیبا با فیش پرینتر

حساب و کتاب مغازه

سود و زیان دقیق روزانه

کیت فروش سریع

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید