روبومکس، دستیار هوشمند شما

logo

هر لحظه با شماییم، قدم به قدم با شما می آییم تا تحقق کامل انتظاراتتان

طی درخواست مکرر از سوی مشتریان گرامی مکسوس مبنی بر ارائه جایگزینی مناسب به جای امکان ارسال گزارشات مدیریتی به تلگرام و با تلاش چند ماهه صورت گرفته از سوی واحد فنی مکسوس، اکنون ربات مکسوس با عنوان روبومکس با پنل اختصاصی مربوط به هر مدیر در حال راه اندازی روی مکسوس می باشد.

این ربات حسابداری با قابلیت گزارش دهی جامع و با در اختیار قرار دادن آماری فراتر از آنچه از خود مکسوس قابل دسترسی می باشد توانسته اسباب راحتی و رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز را فراهم سازد.

تیم فنی مکسوس اینک رباتی را طراحی کرده اند که بر روی تمامی سیستم عامل ها به صورت مستقل از نوع دستگاه (Multi Device) اعم از کامپیوتر یا موبایل و تبلت (Android و ios) قابل اجرا و استفاده است که بدون محدودیت زمانی و مکانی حتی در خارج از کشور نیز این امکان را فراهم می سازد تا مدیران کسب و کارها بتوانند مدیریت فروشگاه شان را هر لحظه در اختیار داشته باشند.

همچنین در روبومکس علاوه بر این گزارشات امکان مدیریت امور مالی نیز در اختیار مدیر قرار گرفته تا به آسانی و در هر مکان و هر زمانی بتواند از طریق داشبورد روبومکس، وضعیت کسب و کار خود را ارزیابی نموده و در صورت نیاز تدابیر جدیدی به کار گیرد.

login جهت ورود به روبومکس اینجا کلیک کنید.

 

روبومکس، ربات دستیار هوشمند نرم افزار حسابداری مکسوس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید