مکسوس اکو - Echo Maxoos

اگر می خواهید با حداقل هزینه استفاده از نرم افزار حسابداری قدرتمند را شروع کنید، نرم افزار حسابداری مکسوس نسخه اکو بهترین پیشنهاد برای شماست. با توجه به تنوع بالای نرم افزارهای حسابداری و تردید در انتخاب معیارهای درست خرید نرم افزار حسابداری، در صورتی که بتوان با یک نسخه چابک از نرم افزار حسابداری، کار را با حداقل سرمایه گذاری شروع کرد، توانسته ایم با ریسک پایین کار بزرگی را انجام دهیم.

نرم افزار حسابداری ارزان

cheap Copy

اگر به دنبال نرم افزار حسابداری ارزان قیمت هستید، هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید. حسابداری ارزان نخرید، بلکه حسابداری قدرتمند را با قیمت ارزان بخرید. همیشه به دنبال ارزان ترین نرم افزار حسابداری بودن، بهترین راه نیست. به منظور برآورده کردن این خواسته کاربران، شرکت تحلیل گران امن پرداز نوین به مدت محدود تخفیف 50% را روی نرم افزار حسابداری مکسوس اعمال کرده و نسخه اکو مکسوس را در اختیار کاربران قرار داده است. با توجه به افزایش هزینه ها و کاهش درآمد، می توانید با خرید نرم افزار حسابداری مکسوس نسخه اکو، گام مهمی در کنترل هزینه ها و افزایش درآمدتان را بردارید.

 

قابلیت اتصال به بارکدخوان

بارکد اسکنر

نسخه مکسوس اکو قابلیت اتصال به دستگاه بارکدخوان را دارد. به این ترتیب می توانید فروش کالاهای خود توسط نرم افزار حسابداری مکسوس را با استفاده از بارکدخوان و با دقت و سرعت بالا به راحتی انجام دهید. همچنین می توانید در تعریف کالاها از بارکد روی جلد کالاها توسط بارکدخوان استفاده کنید.

 

قابلیت اتصال به پوز بانکی

bank pos 

نرم افزار حسابداری مکسوس نسخه اکو قابلیت اتصال به کارتخوان تمام بانک های کشور را دارد. این قابلیت را می توانید بعد از خرید آن فعال نمایید. توسط این قابلیت، نرم افزار حسابداری مکسوس قابلیت انتقال مبلغ به دستگاه پوز تمامی بانک ها را دارا می باشد.

 

نسخه دموی رایگان

download smal

می توانید قبل از خرید نرم افزار حسابداری مکسوس، دموی رایگان حسابداری مکسوس را دانلود کرده و به صورت رایگان نصب و از آن استفاده نمایید نسخه دموی رایگان نرم افزار حسابداری بدون محدودیت زمانی مکسوس بهترین راه برای اطمینان از عملکرد نرم افزار حسابداری مکسوس و میزان مطابقت آن با کسب و کار شما می باشد. برای دانلود نرم افزار حسابداری مکسوس رایگان بدون محدودیت زمانی اینجا کلیک کنید.

 

عدم پرداخت هزینه های فعال سازی سال مالی جدید

free3

با خرید نرم افزار حسابداری مکسوس، مالکیت 100% نرم افزار حسابداری به شما تعلق می یابد و در انتهای سال های مالی، هیچ هزینه ای به عنوان هزینه فعال سازی سال مالی جدید از شما دریافت نمی شود. با خرید نرم افزار حسابداری مکسوس، هیچ هزینه اضافه ای پرداخت نمی کنید.

 

خرید مکسوس اکو

buy

برای خرید نرم افزار حسابداری مکسوس اکو اینجا و یا برای مشاهده لیست قیمت نسخه های نرم افزار حسابداری مکسوس اینجا کلیک نمایید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید