پشتیبانی نرم افزار حسابداری مکسوس

 

پشتیبانی نرم افزار حسابداری به عنوان یکی از مهمترین فاکتورها جهت خرید نرم افزار حسابداری به شمار می‌آید. هنگام خرید نرم افزار حسابداری حتما می بایست به نحوه پشتیبانی شرکت تولید کننده آن توجه داشته باشید، زیرا اگر شرکت تولید کننده نرم افزار حسابداری شما دارای پشتیبانی ضعیفی باشد در آینده حتما به مشکل خواهید خورد. اما در صورتی که شرکت تولیدکننده نرم افزار حسابداری شما از روش های نوین و به روز برای ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان خود استفاده  نماید موظف  است در صورت بروز  خطا اعم  از خطای کاربری یا  نرم افزاری مشکل شما را برطرف خواهد کرد. 

نرم افزار حسابداری مکسوس از جدید ترین روش ها و انواع ابزارهای مختلف برای پشتیبانی استفاده می کند. نرم افزار حسابداری مکسوس هرگز برای رفع اشکالات احتمالی موجود در عملکرد نرم افزار از شما هزینه دریافت نمی کند. همچنین برای فعال سازی سال مالی جدید شما هرگز هزینه ای را پرداخت نمی کنید و فعال سازی سال های مالی در نرم افزار حسابداری مکسوس به صورت رایگان انجام می گیرد.

انواع روشهای پشتیبانی نرم افزار حسابداری مکسوس

پشتیبانی اینترنتی

در این روش کارشناسان شرکت توسط نرم افزارهای اتصال از راه دور به سیستم شما وصل می شوند و اشکالات احتمالی شما را برطرف می نمایند. توسط این روش هیچ محدودیتی از لحاظ فاصله بین شما و شرکت وجود نخواهد داشت. به محض اعلام درخواست از طرف شما کارشناسان شرکت به سیستم شما وصل خواهند شد. نرم افزاری که امروزه بیشترین کاربرد و محبوبیت را بین کاربران ایرانی دارد نرم افزار انی دسک میباشد که به صورت رایگان از وبسایت مکسوس قابل دانلود میباشد.

پشتیبانی تلفنی نرم افزار حسابداری مکسوس

توسط این روش پشتیبانی شما هنگامه بروز اشکال یا درخواست پشتیبانی با تلفن های شرکت تماس گرفته و به کارشناسان پشتیبانی مکسوس وصل می شوید. کارشناسان شرکت با صبوری و در نهایت احترام جهت رفع اشکالات یا پاسخ دهی به سوالات شما تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تیکت سیستم

توسط این سرویس پشتیبانی به روز نرم افزار حسابداری مکسوس شما بدون نیاز به برقراری تماس تلفنی می توانید از داخل نرم افزار حسابداری مکسوس خود وارد بخش ارسال درخواست پشتیبانی شده و تیکت خود را ثبت نمایید. کارشناسان واحد پشتیبانی مکسوس در بازه زمانی چند دقیقه تا حداکثر چند ساعت به درخواست شما پاسخ داده و سعی در رفع مشکلات شما خواهند کرد. این روش پشتیبانی نرم افزار حسابداری از به روز ترین روشهای موجود در این حوزه می باشد.

پشتیبانی به صورت ارسال حضوری کارشناس

توسط این سرویس پشتیبانی در زمان نیاز شما می توانید درخواست خود را مبنی بر ارسال کارشناس به صورت حضوری ثبت کرده و از خدمات ارسال کارشناس حضوری در محل خود بهره مند شوید.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید