راهنمای خرید بهترین نرم افزار حسابداری|صندوق مکانیزه فروش|نرم افزار حسابداری مکسوس

نرم افزار صندوق مکانیزه فروش

زمانی که ایده خرید نرم افزار حسابداری به ذهن می رسد، سوالات ناراحت کننده ای ظاهر می شوند. پس هرگز نرم افزار حسابداری نخرید، یا بهترین نرم افزار حسابداری را بخرید. در ادامه به معرفی برخی از سوالاتی که در خرید نرم افزار حسابداری مطرح می گردند می پردازیم.

سوالات ناراحت کننده ای که در زمان خرید نرم افزار حسابداری به ذهن می رسند

راهنمای خرید بهترین نرم افزار حسابداری - سوالات حسابداری

  • چطور از نرم افزار حسابداری استفاده کنم؟
  • با مفاهیم پیشرفته حسابداری آشنایی کافی ندارم!
  • سرفصل های حسابداری را بلد نیستم!
  • فاقد مهارت کافی در استفاده از کامپیوتر هستم!
  • به کامپیوتر نمیشه اعتماد کرد و باید حساب و کتاب کارم را روی کاغذ بنویسم!
  • نرم افزار حسابداری خوب خیلی گران هست و فعلا توان خرید آن را ندارم!
  • از محیط خشک و بی روح نرم افزارهای حسابداری متنفرم!
  • اگر پولی را بابت خرید نرم افزار حسابداری  بپردازم و بعد نتوانم با محیط آن ارتباط برقرار کنم، در واقع پولم را دور ریخته ام!

اما در واقعیت این طور نیست. خرید نرم افزار حسابداری تا این اندازه سخت نیست اگر واقعا بدانیم به دنبال چه چیزی هستیم. معیارهای کلیدی وجود دارند که می بایست در خرید نرم افزار حسابداری مدنظر قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب در خرید نرم افزار حسابداری را انجام داده و بهترین نرم افزار حسابداری را بخرید. در ادامه به معرفی معیارهای خرید بهترین نرم افزار حسابداری/خرید بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی می پردازیم.

معیارهای کلیدی در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

معیارهای کلیدی در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

آسان و در عین حال پیشرفته

اولین معیاری که در خرید نرم افزار حسابداری می بایست به آن دقت کنید، این است که نرم افزار حسابداری که انتخاب می کنید، از لحاظ کاربری یک نرم افزار حسابداری آسان باشد. آسان به این معنا که دارای رابط گرافیکی خوش فرم بوده و استفاده از آن آسان باشد. بهترین نرم افزار حسابداری نرم افزاری است که در آن تا حد امکان از منوهای تو در تو و پیچیده جلوگیری شده باشد. نرم افزار حسابداری آسان نه به این معنا که از لحاظ امکانات ساده بوده و فاقد امکاناتی برای انجام عملیات پیشرفته حسابداری باشد، بلکه بهترین نرم افزار حسابداری، نرم افزاری است که در عین حال که دارای کاربری آسانی می باشد، از لحاظ امکانات هم کاستی نداشته و تمام نیازهای حسابداری مشتری اعم از تعاریف کالا و گروهبندی کالاها، تعاریف مشتری ها و گروهبندی مشتری ها، قیمت گذاری های فروش، عملیات فاکتور شامل فاکتور خرید، فاکتور برگشت از خرید، فاکتور فروش، پیش فاکتور، فاکتور برگشت از فروش، عملیات انبار شامل رسید انبار و حواله انبار، عملیات مالی مانند تعریف و مدیریت حساب های بانکی، تعریف دسته چک ها اسناد پرداختنی، اسناد دریافتنی، تعریف و ثبت هزینه ها،  صدور سند دریافت و پراخت، صدور و مدیریت سند حسابداری، گزارش های کامل بر اساس فیلترهای کالایی، مشتری، بازه های تاریخی، سال های مالی، امکانات پیشرفته و سود و زیان دقیق باشد. نرم افزار حسابداری مکسوس، نرم افزاری است که از لحاظ ظاهری دارای محیطی جذاب و کاملا گرافیکی و کاربرپسند بوده و بر پایه اصل سادگی طراحی شده است. نرم افزار حسابداری مکسوس طوری طراحی شده است که کاربری آن بسیار آسان می باشد. در عین سادگی، تمام امکانات پیشرفته حسابداری برای مدیریت و اداره صحیح یک بنگاه اقتصادی را دارا می باشد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس، به عنوان بهترین نرم افزار صندوق مکانیزه فروشگاهی مورد اعتماد کاربران قرار دارد.

قابل اعتماد بودن و پاسخگو بودن

;همیشه در استفاده از نرم افزار حسابداری، این ترس وجود دارد که اطلاعات حسابداری شما از بین برود. بهترین نرم افزار حسابداری، نرم افزاری است که تمهیداتی با ضریب اطمینان بالا برای حفظ و نگهداری اطلاعات حسابداری در نظر گرفته باشد. چنانچه کاربر فراموش کند که از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نماید، خطر از دست رفتن اطلاعات وی، خطری جبران ناپذیر خواهد بود. نرم افزار حسابداری مکسوس بر پایه پاسخگو بودن طراحی شده است. در طراحی نرم افزار حسابداری مکسوس، سعی بر این شده است تا نرم افزار حسابداری مکسوسبهترین نرم افزار حسابداری قابل اعتماد باشد.

آموزش کامل و آسان

هیچ نرم افزار حسابداری قابل استفاده حداکثری نخواهد بود مگر اینکه دارای آموزش کامل و آسانی باشد. بهترین نرم افزار حسابداری می بایست دارای پک آموزشی کاملی باشد. نرم افزار حسابداری مکسوس دارای سیستم قدرتمند آموزشی به صورت ویدئوهای آموزشی، آموزش جامع بر روی سایت رسمی مکسوس، کتابچه آموزشی می باشد. علاوه بر تمام موارد ذکر شده، کلاس های حضوری دوره های آموزش کاربری نرم افزار حسابداری مکسوس نیز توسط شرکت تحلیل گران امن پرداز نوین برگزار می شود.

عدم نیاز به مهارت های پیشرفته کاربری کامپیوتر

بهترین نرم  افزار حسابداری نرم افزاری است که برای استفاده از آن احتیاجی به داشتن سواد کامپیوتری بالا وجود نداشته باشد. در این صورت علاوه بر این که استفاده از تمام قسمت های نرم افزار حسابداری برای مدیران مجموعه ها ممکن می شود، بلکه مدیران می توانند بر کارهای کارمندان خود در مقام اپراتور نرم افزار حسابداری نیز نظارت کامل داشته باشند. نرم افزار حسابداری مکسوس به گونه ای طراحی شده است که جهت استفاده از آن نیازی به داشتن اطلاعات جامع رایانه ای وجود ندارد. هر مدیری که توانایی مدیریت مجموعه خود را دارا می باشد، می تواند با اندکی آموزش به صورت آموزش غیرحضوری یا آموزش حضوری، کاربری نرم افزار حسابداری مکسوس را به طور کامل فرا گرفته و بر امور کارمندان خود نظارت کامل داشته باشد.

سرعت و دقت بالا

بهترین نرم افزار حسابداری می بایست سریع ترین نرم افزار حسابداری باشد. یعنی فروش مبتنی بر بارکد برای فروش با حداکثر سرعت را دارا باشد. دقت کنید که هر نرم افزار حسابداری ای سریع نیست. متاسفانه بسیاری از نرم افزارهای موجود در بازار دارای عملیات ورودی زیادی توسط کاربر بوده و این عملیات زائد یا تکرار باعث کند شدن کاربری نرم افزار حسابداری می شود. خصوصا در نرم افزار حسابداری فروشگاهی که می بایست فروش بر اساس بارکد و با نیاز به کمترین وابستگی به صفحه کلید یا کیبورد کامپیوتر صورت گیرد. نرم افزار حسابداری مکسوس در زمره سریع ترین نرم افزارهای حسابداری قرار دارد. در نرم افزار حسابداری مکسوس، تمهیداتی در نظر گرفته شده است؛ به طوری که بسیاری از عملیاتی که در حین فروش مورد نیاز می باشند، توسط کاربر تنظیم می شوند و در زمان فروش در نرم افزار حسابداری فروشگاهی، تنها بارکد اجناس گرفته می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید