درباره ما


درباره ما، آغاز راه ما مکسوس

آغاز راه ما

بدون ادعا شروع کردیم. در سال 1388 و در ابتدای راه، هدفمان را تنها تولید نرم افزاری در حوزه حسابداری فروش، بر پایه سه فاکتور سادگی، ساختار شکنی، احترام به حقوق مشتری پایه گذاری کردیم.

نرم افزار حسابداری آسان

هدف شماره یک: سادگی

منظور از سادگی، دور بودن از مفاهیم پیچیده حسابداری و در عین حال، دارا بودن امکانات پیشرفته و قدرتمند می باشد. مکسوس طوری طراحی شده است که بدون نیاز به اطلاعات زیادی از حسابداری و کاربری کامپیوتر، هر کسی می تواند با اطلاعاتی اندک به مدیریت کسب و کار توسط مکسوس بپردازد.

شکستن کلیشه ها، نرم افزار حسابداری مکسوس

هدف شماره دو: شکستن کلیشه ها

هدف جسورانه ما در قالب ساختار شکنی، طراحی نرم افزاری بود که به دور از مفاهیم و محدودیت های کلیشه ای موجود در حوزه نرم افزار حسابداری شکل گرفته باشد. این موضوع کاملا با مقبولیت بالایی مورد توجه کاربران مکسوس قرار گرفت. در زمانی که برای مدیریت یک کسب و کار احتیاج به دانش بالای حسابداری وجود داشت، ما این محدودیت را زیر پا گذاشته و نرم افزاری روانه بازار کردیم که در واقع یک نرم افزار حسابداری به زبان بازار باشد.

احترام به حقوق مشتری، نرم افزار حسابداری مکسوس

هدف شماره سه: احترام به حقوق مشتری

عدم احترام به حقوق مشتری، خلا دیگری بود که ما در حوزه نرم افزارهای حسابداری شناسایی کردیم. احترام قائل بودن به حقوق مشتریان در زمینه مالکیت نرم افزاری که خرید می کنند یکی از سه هدف اصلی ما در مسیر طراحی مکسوس بود. عدم اخذ هزینه های اضافی جهت فعال سازی سال های مالی و یا هزینه هایی که در جهت ارتقای مشکلات موجود در نرم افزارها به صورت غیرموجه از کاربران این نرم افزارها مطالبه می گردد از اهم موارد جهت انتخاب و ارتقای این هدف می باشند.

کیفیت به جای کمیت نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس

کیفیت به جای کمیت، بزرگترین چالش ما

هرگز نخواسته ایم پرفروش ترین نرم افزار حسابداری کشور باشیم، اما همواره با جدیت تلاش کرده ایم با کیفیت ترین نرم افزار حسابداری کشور باشیم. فروش با پشتیبانی ضعیف هرگز در اهداف ما جایگاهی نداشته است. همواره تلاش کرده ایم بیشترین سهم را از رضایت مشتریان به دست بیاوریم. این بزرگترین چالش می باشد.

10 سال تجربه ارزشمند حسابداری مکسوس

10 سال تجربه ارزشمند کار با شما

در طی این 10 سالی که گذشت، در کنار حرفه های مختلفی تجربه اندوزی کردیم و عصاره آن را در مکسوسی که در دستان شماست، قرار دادیم. در طی این سال ها، هر امکانات جدیدی توسط مشتریان صنف های مختلف مطرح شد، با توجه به اصل انعطاف پذیری مکسوس طراحی کرده و به عنوان گزینه های در دسترس شما، در داخل مکسوس قرار دادیم.

جای جای خالی شما - نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس

جدیدترین ورق افتخارات ما

ارائه بهترین کیفیت از خدمات مان به شما، جدیدترین ورق از افتخارات ما خواهد بود. تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا با رعایت اصول مشتری مداری، خدمتی در شان شما مشتریان ارزشمند ارائه نماییم. پیوستن شما به مجموعه ارزشمند مشتریان مکسوس را با افتخار تبریک می گوییم

 

مکسوس در یک نگاه 

about us