نرم افزار حسابداری فروشگاهی

 narmafzare hesabdari forooshgahi

نرم افزار حسابداری فروشگاهی یا سیستم مکانیزه فروش به سیستمی اطلاق می شود که امکان مکانیزه کردن عملیات فروش در یک فروشگاه یا رستوران را فراهم می آورد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی یا سیستم مکانیزه فروش، نرم افزاری است که با استفاده از تجهیزات فروشگاهی نظیر بارکدخوان، فیش پرینتر، لیبل پرینتر و صندوق فروش یا کامپیوتر All in one فرآیند فروش در فروشگاه یا رستوران را تسهیل و تسریع می نماید. نرم افزار حسابداری فروشگاهی باید طوری طراحی شده باشد که به فرآیند فروش عملیات زائدی را اضافه نکرده و تنها با وارد کردن چند کلید، امکان فروش سریع را فراهم آورد.

تعاریف دقیق و با جزئیات کامل کالاها و گروه ها و زیر گروه کالاها مبتنی بر بارکد

نرم افزار حسابداری فروشگاهی می بایست امکانات گروه بندی کالاها و خدمات به صورت گروه و زیرگروه را در اختیار کاربر حسابداری خود قرار دهد. همچنین امکان تعریف دقیق کالاها با استفاده از بارکد، اختصاص بارکد به کالاها، امکان استفاده از بارکد روی کالاها، امکانات چند بارکدی، تعریف سطح سفارش برای کالاها، امکان بایگانی کردن کالاهایی که دیگر استفاده ای ندارند و موجودی آن ها صفر می باشد، حداقل موجودی و حداکثر موجودی کالاها، امکان تعریف واحد سنجش دوم برای کالاها را فراهم آورد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی و رستورانی مکسوس تمامی امکانات ذکر شده با در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همچنین امکان تعریف کالا بر اساس سایز و رنگ و کد مدل برای صنف هایی مانند صنف کفش و لباس، نیازی حیاتی می باشد. در نرم افزار حسابداری مکسوس شما می توانید کالاها را بر اساس رنگ و سایز تعریف نمایید. همچنین با وارد کردن مدل یک کالا، می تواند موجودی سایزها و رنگ های مختلف همان کالا یا کالاهای مشابه را بدون مراجعه فیزیکی به انبار و فقط از داخل نرم افزار حسابداری، مشاهده نمایید.

فروش سریع مثل باد تنها با فشار دادن دو کلید!

یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی خوب، نرم افزاری است که امکان فروش خرده فروشی و فروش عمده فروشی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. نرم افزار مکسوس علاوه بر امکان ثبت فاکتور فروش، مجهز به کیت فروش سریع می باشد که امکان فروش سریع و مبتنی بر بارکد را به کاربر می دهد. برای ثبت فاکتور فروش و چاپ فاکتور فروش، تنها نیاز به فشردن دو کلید از صفحه کلید را دارد. سریع مثل باد!

امکان فروش آسان در جشنواره ها و تخفیف های عادی و تخفیف های پایان فصل

نرم افزار حسابداری فروشگاهی خوب می بایست به کاربران خود امکان ثبت انواع تخفیف ها را ارائه نماید. نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس، امکان ثبت تخفیف درصدی برای ردیف های فاکتور فروش، ثبت تخفیف ریالی برای ردیف های فاکتور فروش، ثبت تخفیف کلی ریالی برای فاکتور فروش، ثبت تخفیف درصدی کلی برای فاکتور فروش، امکان تعریف گروه های تخفیف متفاوت، ثبت تخفیف مشخص برای مشتری خاص و انواع مختلف تخفیف ها را به کاربر خود ارائه می کند. سرعت عمل بالا در جشنواره ها و زمان های تخفیف که زمان های پرفروش فروشگاه یا رستوران شما هستند، حرف اول را می زند.

گزارشات دقیق و با جزئیات حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی می بایست امکان فروش مبتنی بر بارکد را ارائه نماید. همچنین نرم افزار صندوق مکانیزه فروش می بایست تنها در فروش با بارکد خلاصه نشود. گزارشات دقیق و با جزئیات حسابداری لازمه پیشرفت هر فروشگاه یا رستوران می باشد. جزئیات بیشترین تاثیر را در فروش دارد. کسب و کارهایی که توجه کافی به جزئیات فروش خود نداشته باشند، در آستانه خطرات بسیار جدی می باشند. نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس، با ارائه گزارشات متنوع فروش کمک قابل توجهی به بررسی عملکرد کسب و کار شما می کند. همچنین نرم افزار حسابداری مکسوس با ارائه سود و زیان دقیق، شما از آنچه در فروشگاه یا رستورانتان می گذرد، مطلع می نماید.

بخش حسابداری و امور مالی

بخش حسابداری قوی و کامل، می تواند قدرت کنترل و ثبت عملیات مربوط به امور مالی را به شما به عنوان مالک کسب و کارتان ارائه کند. ثبت و دریافت و پرداخت چک های مشتریان، تعریف و استفاده از دسته چک های خودتان، مدیریت چک های خودتان، تعریف حساب های بانکی و ثبت عملیات مربوط به امور بانکی و گزارش های مربوطه، تعریف و ثبت دقیق هزینه ها به صورت گروه بندی شده، ثبت و گزارش گیری مانده حساب مشتریان و طرف حساب ها، گزارش گردش حساب مشتریان و طرف حساب ها به صورت بازه تاریخی و دقیق، لیست کامل بدهکاران و لیست بستانکاران، گزارش گیری از گردش حساب صندوق با امکان رویت واریز ها و برداشت ها، گزارش گیری از گردش حساب بانک ها به صورت مجزا، مشاهده بیعانه های پرداخت نشده، تنها بخشی از امکانات قدرتمند مرتبط با امور مالی نرم افزار حسابداری فروشگاهی مکسوس می باشد. 

بهترین نرم افزار حسابداری

reliable

نرم افزار حسابداری مکسوس بهترین گزینه ها را جهت هدایت کسب و کارتان در اختیار شما قرار می دهد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه "چرا مکسوس" مراجعه نموده و ویژگی های ممتاز یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی خوب را ملاحظه نماید.