hesabdari maghaze

 

حسابداری مغازه، یک تعبیر عامیانه از سیستم حسابداری فروشگاهی یا صندوق مکانیزه فروش می باشد. مکسوس، یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی تمام عیار می باشد. این نرم افزار از ابتدا به عنوان یک نرم افزار فروشگاهی طراحی شده است. نرم افزاری مثل مکسوس که این ویژگی را دارا می باشد، از لحاظ کاربری بسیار آسان بوده و برای استفاده از آن، احتیاجی به دانش بالای حسابداری یا دانش بالای کامپیوتری نمی باشد. فردی که تا اندازه کمی دانش درباره طرز استفاده از کامپیوتر داشته باشد، می تواند به راحتی از مکسوس استفاده کند.

با استفاده از مکسوس می توانید دخل و خرج مغازه یا فروشگاه خود را به طور کامل و حرفه ای مدیریت کنید. می توانید بانک های خود را تعریف کنید، کالاهای خود را تعریف کنید، مشتریان و حساب های بدهکاران و بستانکاران خود را مدیریت کنید و از عملیات حسابداری خود گزارشات متنوع تهیه نمایید.

استفاده از مکسوس برای کسب و کار شما، یکی از لذت بخش ترین تجربه های کاری تان خواهد بود. کمک به پیشرفت کسب و کار شما، آرزوی قلبی ماست.

reliable

قابل اعتماد

نرم افزار مکسوس یک نرم افزار حسابداری قابل اعتماد می باشد. زیرا قبل از اقدام به خرید، می توانید دموی حسابداری مکسوس را دانلود و بدون محدودیت امکانات، از آن استفاده نمایید. پس از خرید حسابداری مکسوس، می توانید چنانچه تا 7 روز پس از خرید، از نرم افزار رضایت نداشتید، پول خود را به طور کامل پس بگیرید.

learning videos

ویدئوهای آموزشی

ویدئوهای آموزشی مکسوس توسط شرکت تحلیل گران امن پرداز نوین منتشر شده و در کانال های ویدئوی آپارات، یوتیوب و ... مکسوس به صورت رایگان قابل رویت و دانلود می باشد.

youtube aparat

money back guarantee

ضمانت 100% برگشت پول تا 7روز

علاوه بر امکان دانلود و استفاده از نسخه دموی رایگان مسکوس، می توانید تا یک هفته پس از خرید حسابداری مکسوس، در صورت عدم رضایت از نرم افزار، پول خود را به طور کامل پس بگیرید. 

 

دانلود رایگان دموی حسابداری مغازه

شما می توانید دمو نرم افزار حسابداری مغازه مکسوس را به صورت رایگان دانلود نموده و بدون نیاز به کد فعال سازی یا تماس با شرکت، از آن استفاده نمایید. جهت دانلود دموی حسابداری مغازه از لینک زیر استفاده نمایید.

 

 

downloadدانلود رایگان دمو حسابداری مغازه مکسوس بدون نیاز به کد فعال سازی